PROČ ITALSKÉ POVLEČENÍ

12 Důvodů "PRO" neboli přednosti italského povlečení


1.   VÝHRADNĚ KVALITNÍ LÁTKY

Pro své výrobky používají italští výrobci povlečení Blumarine a Trussardi pouze nejkvalitnější látky italské výroby z nejlepších druhů bavlny – satén a perkál. Tyto látky si už získaly popularitu mezi světovými výrobci kvalitního povlečení, a to díky svým výjimečným uživatelským vlastnostem. Jsou hladké, měkké, lehké, pevné, příjemné na dotek, mají vynikající vzhled a hygroskopické vlastnosti a navíc jsou velmi trvanlivé. Itálie je vyhlášená svou textilní výrobou a proto o kvalitě není třeba pochybovat.

2.   KOMFORTNÍ PRO SPÁNEK

Šířka povlaku na přikrývku 250 cm umožňuje pohodlné spaní dvěma osobám bez toho, aby se vzájemně omezovaly. A vždyť právě z tohoto důvodu zákazníci někdy volí povlečení se dvěma povlaky na přikrývku, což není vždy zrovna výhodné.

3.   LUXUSNÍ DESIGN POVLEČENÍ

Italské povlečení kromě všeho ostatního navíc ložnici i zkrášluje. Postel ustlaná tímto povlečením zušlechťuje pokoj a dodává mu neopakovatelný vzhled. Do takové ložnice je vždy příjemné se vracet.

4.    POMÁHÁ ZLEPŠIT RODINNÉ VZTAHY

Průzkumy prováděné sexuology různých zemí dokazují, že dvojice používající dvojité povlečení mají harmoničtější sexuální život a mnohem řidčeji se rozcházejí.

5.   HYGIENIČTĚJŠÍ

Satén a perkál jsou ideální materiály pro luxusní povlečení. Výborně sají vlhkost a snadno ji odevzdávají (schnou). To je velmi důležité. Vždyť lidské tělo během spánku vyloučí až 1 litr vody ve formě potu. Díky saténu a perkálu zůstává povlečení stále suché. A to znamená hygienický a komfortní spánek pro každého. Navíc vlhké prostředí napomáhá množení různých bakterií. Proto je velmi důležité, aby povlečení rychle schlo.

6.    PRAKTICKÉ

Povlak na přikrývku je navržen tak, že jej lze v nohách zasunout pod matraci a tím jej zafixovat. Díky tomu přikrývka při spaní nesklouzává a není třeba ji neustále narovnávat a natahovat na sebe, což se nedá říci o povlacích jiných velikostí, které tuto možnost nemají a spáč se musí budit a narovnávat přikrývku.

7.    UVOLŇUJÍCÍ

Na barevném provedení italského povlečení pracují skuteční profesionálové. Barvy a vzory jsou vybírány tak, aby byly na pohled co nejpříjemnější a měly na člověka relaxační a uspávající účinek. Při uléhání do postele povlečené italským povlečením se člověk podvědomě naladí na spánek, všechny starosti uplynulého dne zůstávají mimo ložnici a přichází klidný spánek. Zdravý a plnohodnotný odpočinek je zaručen.

8.    VZRUŠUJÍCÍ

V množství různorodých barevných provedení povlečení přitom nevynechali italští návrháři ani romantické barvy. Povlečte si postel takovýmto povlečením a čeká vás nezapomenutelná noc.    

9.    STÁLE KRÁSNÉ

Díky použití výhradně kvalitních látek, pokročilých barvířských technologií a nejmodernějších a neškodných barviv bude italské povlečení i po mnohonásobném praní stále vypadat jako nové a neztratí svou formu ani barevnost.

10.   EKONOMICKÉ

Nehledě na vysokou počáteční pořizovací cenu je nákup kvalitního italského povlečení výhodnější než nákup podobného, ale méně kvalitního a tedy i levnějšího prádla jiných výrobců. Díky dlouhé životnosti nebudete muset nové povlečení tak často kupovat a utrácet přitom peníze a ztrácet čas. V tomto případě, více než kdy jindy, platí výrok barona Rotschilda: „Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci.“

11.    IDEÁLNÍ ROZMĚRY

Návrh, provedení a rozměry povlečení jsou ideálně promyšlené. Například rozměry prostěradla bez gumy 270 x 290 cm umožňují spolehlivé přichycení na matrace 180 x 200 cm, vysoké až 30 cm. Prostěradla s gumou (gumy nejsou všity po celém obvodu ale pouze v rozích) se snadno žehlí a rovněž je lze snadno připevnit na matrace. Povlaky na polštáře 50 x 80 cm se ideálně hodí na pohodlné ortopedické polštáře s různou náplní a rozměry 40 x 70 cm, které jsou v současné době ve světě velmi populární.

12.   DÁRKOVÉ BALENÍ

A k tomu všemu je italské povlečení většinou baleno do firemních dárkových krabic a může se stát výborným dárkem ke svatbě nebo životnímu jubileu. Krabice jsou navrhovány tak, aby potěšili naše oko. Představují ložní prádlo svému novému majiteli se vší grácií patřící kvalitě italského ložní prádla. Vhodným výběrem designu a barevných variant ložního prádla připravíte svým blízkým netradiční, ale velmi praktický a kvalitní dárek, na který mnoho let nezapomenou.

 

12 proč italské povlečení - postřehy zákazníků

POSTŘEHY NAŠICH SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ O ITALSKÉM POVLEČENÍ

Naše postel je najednou mnohem větší

Vyměnili jsme naše staré přikrývky za Vaše italské přikrývky 250x200 cm a máme pocit, jako by s přikrývkou vyrostla i naše postel. Když uleháme, je to jako bychom se ukládali na krásnou rozlehlou louku.

 

Rádi zde přijmeme a zobrazíme Vaše názory a postřehy o italském povlečení. Můžete nám psát na email: info@italske-povleceni.cz.

Upozornění Upozornění: Povolen zápis do konfiguračního souboru: /home/p/povleceni/italske-povleceni.cz/public_html/includes/configure.php. Je zde potencionální bezpečnostní riziko - nastavte si atributy souboru na readonly/zákaz zápisu.
Jazyk:ČeskýRuský |Měna: CZK  EUR