PRO DESIGNERY

SPOLUPRACUJEME S DESIGNÉRY, BYTOVÝMI ARCHITEKTY A INTERIÉROVÝMI STUDII

Náš obchod úzce spolupracuje s designéry a kreativními interiérovými studii, která chtějí přinášet svým zákazníkům kompletní péči při přípravě jejich nového domova. Také spolupracujeme se svatebními agenturami a se studii nábytku, které nabízejí klientům nadstandardní služby.

Máme připravené zajímavé podmínky spolupráce, a pokud máte zájem, prosím, neváhejte nás kontaktovat na emailu:
info@italske-povleceni.cz.

 

NABÍZÍME

Na český trh přinášíme přední italské značky bytového textilu, které vynikají svou jedinečností a vysokou kvalitou. Tyto značky jsou reprezentovány také kolekcemi oblečení, které jsou předváděny na známých módních přehlídkách v Miláně a jiných módních městech. Především bychom chtěli nabídnout značky jako jsou Blumarine, Blugirl, Trussardi, Svad Dondi a Hometrends.

Kromě produktů, které máme v naší vzorkovně v Praze a na webu, můžeme také zajistit jakýkoli produkt ze sortimentu značek Blumarine, Blugirl, Svad Dondi, Hometrends a Cesaro Paciotti. Katalogy Vám rádi zašleme na požádání ve formátu PDF.

Většinu látek použitých na výrobu bytového textilu Vám můžeme také zajistit v klasické metráži. Můžete tak nastylovat svým klientům propracované interiéry do posledních detailů.

 

BLUMARINE

Produkty BLUMARINE jsou exkluzivním zbožím, které dokáže podtrhnout styl a přepych Vašeho interiéru a darovat Vám nezapomenutelný pocit komfortu. Proslulá firma BLUMARINE vznikla v roce 1977. Jejím zakladatelem byl italský pár Anna Molinari a Gianpaolo Tarabini. Duo, skládající se z ženy - talentované módní návrhářky a muže - úspěšného podnikatele, velmi rychle proměnil mladou firmu ve skutečnou módní značku dámského oblečení. Dnes jsou oděvy a doplňky BLUMARINE synonymem vzoru ženskosti a krásy. Firemním znakem společnosti je rozvinutý růžový květ, který se objevuje na všech ozdobných prvcích šatů, obuvi, kabelek, vybavení interiéru a parfémů. Firma neustále rozšiřuje sortiment svého zboží. Před nedávnem se zrodila i velkolepá série domácího textilu, zahrnující rovněž luxusní povlečení, přehozy na postel, ubrusy, ručníky a osušky a župany.

portfolio Blumarine bytový textil

 

BLUGIRL

Značka Blugirl je vizí návrhářky Anny Molinari pro mladé a dynamické ženy, které si však stále zachovávají svou ženskost. Kolekce Blugirl se lehce dotýká ironie a nespoutaného světla. Vše je přenášeno ze sezónních kolekcí oblečení a doplňků také do kolekcí domácího textilu jako jsou plédy, povlečení, dekorační polštářky či ručníky a župany. Na kolekcích domácího textilu se objevují květinové a romantické motivy, které jsou obohacovány o Swarovski krystaly. Stejně jako doplňky prêt-à-porter se ve světě mladých, dynamických žen zařadila kolekce domácího textilu Blugirl do sekce musí mít.

portfolio Blugirl domácí textil

 

TRUSSARDI

Velkolepé produkty TRU&TRUSSARDI se vyznačují nejvyšší jakostí, zaměřením na detaily a jednoduchý, lakonický design. Historie první prodejny s názvem TRUSSARDI se počíná v dávném roce 1910, kdy se majitel rukavičkářské dílny Dante Trussardi rozhodl založit vlastní firmu. Dlouhá léta vyráběla firma pouze rukavice, avšak v roce 1973 spustil Trussardi novou sérii výrobků s vlastním jménem a obchodní značkou, která si okamžitě získala popularitu. V roce 1976 otevřel svou první prodejnu v hlavním městě světové módy – Miláně. Od té doby firma TRUSSARDI zadává tón italské módy. Nedávno se zrodila nová urbanistická řada oblečení a doplňků TRU&TRUSSARDI. Tato řada byla doplněna i sérií domácího textilu. TRU&TRUSSARDI - to je luxus, praktičnost a krása.

portfolio bytového textilu Trussardi

 
Upozornění Upozornění: Povolen zápis do konfiguračního souboru: /home/p/povleceni/italske-povleceni.cz/public_html/includes/configure.php. Je zde potencionální bezpečnostní riziko - nastavte si atributy souboru na readonly/zákaz zápisu.
Jazyk:ČeskýRuský |Měna: CZK  EUR