O PLATBĚ KARTOU ONLINE

Vybrali jsme pro Vás ověřený a bezpečný systém on-line plateb kartami

 

JAK PROBÍHÁ PLATBA KARTOU ON-LINE

1. Během zadávání objednávky vyberte způsob platby GPwebpay - platba kartou online, vyplňte všechny další potřebné údaje a dokončete objednávku.

2. Po odeslání objednávky budete přesměrováni na stránku GP WebPay, kde budete vyzváni k zadání potřebných informací o platební kartě.

3. Vyplníte potřebné údaje o platební kartě. Pokud Vaše banka podporuje 3-D Secure, tak budete dodatečně vyzváni k zadání potvrzujícího kódu, který Vám přijde SMS zprávou na Vaše telefonní číslo. Pokud si nejste jisti jak formulář vyplnit, kontaktujte, prosím, svou banku.

4. Pokud budou všechny informace správně vyplněny, budete informováni o úspěšném provedení platby a přesměrováni zpět do našeho e-shopu, kde se Vám zobrazí shrnutí Vaší kompletní objednávky. Objednávku si takto můžete vytisknout pro svou kontrolu. Pokud budou některé informace vyplněny nesprávně nebo nevyplněné, bude celý proces objednávky ukončen a platba nebude autorizována.

 

DALŠÍ INFORMACE

Využití platební brány GP Webpay 3D secure je bezpečné

Při platbě v internetovém obchodě jste přesměrováni na platební bránu GP webpay, vytvořenou ve spolupráci s ČSOB. Provozovatel obchodu se tak vůbec nedozví číslo Vaší platební karty, ale je mu po návratu do internetového obchodu oznámena pouze informace, zda platba proběhla úspěšně či nikoliv.

 

Jistota, že vaše údaje (např. o platební kartě) nebudou zneužity

Vaše údaje jsou u GP webpay v bezpečí. Jsou zabezpečeny šifrovanou komunikací a ani jejich zaměstnanci či zaměstnanci banky k nim nemají přístup. Šifrovanou komunikaci s GP wepbay servery poznáte tak, že je v adresním řádku Vašeho prohlížeče uvedena adresa 3dsecure.gpwebpay.com podobně jako na obrázku, doplněna symbolem zámku, označujícího bezpečnostní certifikát.

 

Co se stane, pokud mi obchodník nedodá zaplacené zboží či služby?

V případě, že Vám obchodník zaplacené zboží či služby nedodá, obraťte se na něj s reklamací. Pokud ani pak neuspějete, obraťte se na vydavatelskou banku s žádostí o vrácení peněz. Banka ve spolupráci s karetní asociací zahájí řízení s obchodníkem a vaše peníze vám budou vráceny. Obchodník v takovém případě může dostat i pokutu.

 

Zásady bezpečného využití platební brány

Nezadávejte číslo své karty na počítačích, které jsou veřejné, nebo kterým nedůvěrujete.

 

Co je 3-D Secure?

3-D Secure je standard zabezpečení on-line plateb platebními kartami, který definovali společnosti VISA a MasterCard. Také je tento standard označován jako "Verified by VISA" a "MasterCard SecureCode". Tento standard definuje dodatečný mechanismus pro ověření majitele karty a zároveň poskytuje všem zúčastněným stranám nesrovnatelně vyšší záruky než je tomu u plateb bez 3-D Secure zabezpečení.

 3-D Secure loga

 

Jakými platebními kartami je možné u nás platit online?

Systém GP WebPay umožňuje platit on-line pomocí platebních karet VISA, MasterCard a Diners Club.

platební karty

Upozornění Upozornění: Povolen zápis do konfiguračního souboru: /home/p/povleceni/italske-povleceni.cz/public_html/includes/configure.php. Je zde potencionální bezpečnostní riziko - nastavte si atributy souboru na readonly/zákaz zápisu.
Jazyk:ČeskýRuský |Měna: CZK  EUR