Aktuality obchodu Italské povlečení

FRIDAY 14. DECEMBER 2012 | RSS Feed

Vánoční sleva 15% na všechny plédy

autor: Italské povlečení | napsat komentář

Luxusní plédy s vánoční slevou 15%

Zlevnili jsme všechny naše luxusní plédy a deky o 15%, abychom Vám zpříjemnili nákup vánočních dárků na poslední chvíli. Z pohodlí svého domova si stačí pouze vybrat ten správný pléd a my Vám jej doručíme až domů ještě před vánoci.

Stačí objednat nejpozději do 20.12. a hned druhý den v pátek budou Vaše dárky připravené u Vás doma. Vyhnete se tak klasickému vánočnímu ruchu a Vaše vánoce tak budou opravdu plné klidu a pohody.

Akce se vztahuje na všechny luxusní plédy a deky, které jsou skladem. Některé plédy jsou již zabalené do dárkové krabice a připravené udělat radost Vašim blízkým pod stromečkem.

Akce platí do 20. 12. 2012 nebo do vyprodání zásob.

 

luxusní plédy a deky se slevou 15%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Sleva 15% na ručníky GOLF od Trussardi v dárkových krabicích

autor: Italské povlečení | napsat komentář

Luxusní ručníky GOLF, Trussardi se slevou 15%

Zmrazili jsme ceny na ručníky GOLF od známé značky Trussardi. Všechny ručníky a osušky GOLF nyní nakoupíte se slevou 15%.

Luxusní ručníky GOLF od Trussardi jsou všechny zabalené do krásné dárkové krabice s logem Trussardi. V nabídce naleznete širokou škálu barev ručníků od temných pánských barev až po jemné dámské pastelové barvy.

dárkové balení ručníkůdárkové balení ručníků otevřené

 

 

 

 

 

 

 

Značka Trussardi není v oblasti bytového textilu prozatím moc známá, ale jiné druhy produktů od této luxusní značky se pomalu již dostávají na český trh. Dopřejte si kvalitu a luxus, který znaška Trussardi a tím i ručníky GOLF nabízí.

Akce platí do 20. 12. 2012.

 

luxusní ručníky GOLF, Trussardi se slevou 15%

 

TIP na dárek:

Nakupte dárkové balení ručníků Trussardi a zkombinujte ho s nějakým luxusním parfémem Trussardi, který naleznete v každé kvalitní parfumerii a Váš miláček získá exklusivní a jedinečnou sadu Trussardi.

 Aktuality z Friday 07. December 2012

Zobrazit všechny aktuality z Friday 07. December 2012 na jedné stránce

Archiv aktualit

Jazyk:ČeskýRuský |Měna: CZK  EUR