Luxusní povlečení na objednávku

luxusní povlečení na objednávku - baner

Luxusní povlečení na objednávku

Nabízíme všem zákazníkům možnost objednání jakéhokoli zboží z mnoha katalogů luxusního bytového textilu.

Vzhledem k velkému množství produktů, které naše oblíbené značky luxusního bytového textilu nabízí, neustále aktualizují a doplňují, nejsme schopni držet stále všechny produkty skladem. Abychom však poskytli našim zákazníkům maximální možnost výběru, nabízíme možnost objednání zboží z katalogů Blumarine, Blugirl, Blumarine Baby, Svad Dondi a Hometrends.

V nabídce těchto luxusních značek naleznete luxusní povlečení, přehozy na postel, plédy, ručníky, župany, osušky ale třeba i luxusní ubrusy a prostírání. A nově je také u mnoha produktů možné objednat i látku v metráži.

Nejenom povlečení, ale i látky použité na povlečení

Často si naši zákazníci přáli objednat látky, ze kterých bylo vyrobeno jejich nové luxusní povlečení. Nyní je již možné u některých druhů povlečení tyto látky objednat. Můžete si tak nechat ušít nové luxusní závěsy či čalounění na křesla a pohovky právě tak, aby ladilo s Vaším povlečením nebo i celým interiérem.

Způsob objednání

Veškeré objednané zboží běžne dodáváme do 4-6 týdnů. Minimální výše objednávky je 10.000 Kč. Všechny objednávky přijímáme telefonicky nebo na emailu objednavky@italske-povleceni.cz.

 

 

Katalog Blumarine - prohlédnout

 

Katalog Blugirl - prohlédnout

katalog Blumarine Značka Blumarine vyrábí luxusní povlečení, přehozy, ale i mnoho druhů ručníků, županů a dalšího bytového textilu v mnoha stylech.   katalog Blugirl  Značka Blugirl se specializuje především na dívčí a dámský styl. Každá kolekce má své typické rysy, základní motivy a barvy, které se odráží od nejmodernějších trendů luxusního bytového textilu.
         

Katalog Blumarine Baby - prohlédnout

 

Katalog Svad Dondi - prohlédnout

 katalog Blumarine Baby Blumarine se snaží přinášet luxus a kvalitu také pro naše nejmenší. V každé kolekci si vyberete luxusní povlečení do postýlky, dětské povlečení nebo třeba luxusní dětské župany a osušky. Nechybí i drobnosti jako bryndáčky a kapsy na hračky v designu povlečení.    katalog Svad Dondi Kolekce luxusního povlečení a přehozů na postel od Svad Dondi vyniká především žakárovými vzory. Povlečení, župany i plédy jsou velmi elegantní a vznešené.
         

Katalog Hometrends - prohlédnout

   
 katalog Hometrends Značka Hometrends přináší na svět hlavně luxusní povlečení, přehozy na postel a ubrusy v moderním stylu. Barevné kombinace, zdobení i materiály si oblíbí každý, kdo má rád čisté linie. Ale jako černá a bílá se v kolekci objevuje luxusní povlečení s výrazným krajkovým zdobením.
Upozornění Upozornění: Povolen zápis do konfiguračního souboru: /home/p/povleceni/italske-povleceni.cz/public_html/includes/configure.php. Je zde potencionální bezpečnostní riziko - nastavte si atributy souboru na readonly/zákaz zápisu.
Jazyk:ČeskýRuský |Měna: CZK  EUR